OD 2002 ROKU ZEBRAŁEM OGROM DOŚWIADCZEŃ.

MOJE SPOSTRZEŻENIA NAGRAŁEM W KILKU FILMACH. MOGĄ POMÓC WAM W ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA!
Wstęp do serii o tym na co zwrócić uwagę organizując wesele. Mój osobisty punkt widzenia, który kieruję zarówno do tych, którzy organizują, planują lub też wykonują usługę.
Często ludzie wybierają miejsce które w słoneczny dzień prezentuje się obłędnie. Nie mają planu B, nie uwzględniają złej pogody, wręcz skrajnie paskudnej pogody. Nagminnie pomijany jest także aspekt akustyczny czy prowadzenie imprezy. Tutaj istotne jest rozłożenie sal. Zespół czy dj. Co wybrać? Wybierz dobrze. Zespoły i dje to naprawdę ogromny tort w którym możesz wyskubać zarówno orzeszka ziemnego jak i rodzynkę. Kwestia co lubisz
Rozległe speKtrum rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Ogrom tych rzeczy finalnie wpłynie na twoje wesele. Warto rozważyć i pomyśleć chwilę, aby wyszło tak jak zaplanowaliście ten szczególny dzień!
Profesjonalista słowo plaga, która powoduje, że profesjonaliści mają pod górkę. Fotografowie kamerzyści i reszta mega ekip. Za co płacisz weselnemu djowi, unikalne wesele... czym jest? Dym i oświetlenie - jaka korelacja i po co to wszystko.... Na czym możesz zaoszczędzić? Oj... jest jeszcze sporo rzeczy które z czasem dogrywać będę aby twoje wesele było obrazem twoich oczekiwań! Nie ma złych wesel, są wesela źle wykonane, gdzie nieodpowiedni
Czy disco polo to dobry pomysł na imprezie? I jak zasadniczo wygląda praca z weselem międzynarodowym? I jakie rzeczy mogą zabić twoje wesele. Kolejny odcinek o podłożu weselnym czas zaczynać!